Код на производот за телефонски нарачки: 2229

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2229


Почетна страница > Zlasstia

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Eau de Parfum Zlasstia

Нов парфем за смели дами! Неверојатниот мирис на цветни и овошни ноти предизвикува чувства на мистицизам и романса. 🌠
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 390ден
Топ селекција 2x 780ден
3x 1170ден

780ден 390ден

Сигурна и брза достава

Долготраен мирис за млади дами кои ја ценат слободата и оригиналноста 🌝

Нека комбинацијата од цвет на портокал, кедар и пачули создаде ваш уникатен мирисен потпис

Атрактивен мирис за романтични ноќи 👄 ✨

Нема чувство на тежина на кожата

Во срцето на овој парфем вода се освежителни, неодоливи и пенливи мирисни ноти. Сепак, тие не создаваат чувство на тежина на кожата и во носот.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување