Код на производот за телефонски нарачки: 2442

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2442


Почетна страница > Xmas bag

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Божиќна торба Xmas bag

Спакувајте подароци во прекрасна торба со празнични мотиви и израдувајте ги семејството и пријателите со прекрасно изненадување! Материјали: Неткаен материјал, полипропилен
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 290ден
Топ селекција 2x 580ден
3x 870ден

580ден 290ден

Сигурна и брза достава

Подароци исто како и на Дедо Мраз

Децата, но и постарите, ќе бидат воодушевени кога ќе добијат подароци во оваа торба. Willе изгледаат како да ги донесе Дедо Мраз.

Еко торба за поздрава животна средина

За завиткување подароци, одберете торба изработена од квалитетни материјали, наместо пластични кутии и кеси кои и штетат на животната средина.

Практични димензии

Празнична торба со димензии 30 x 40 см ви овозможува да ставите многу мали нешта и слатки во неа.

Може да се користи со години

Никој нема да сака да ја фрли оваа торба. Може да се користи со години за пакување подароци со што се заштедуваат пари и се создава помалку отпад.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување