Код на производот за телефонски нарачки: 2233

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2233


Почетна страница > Triff

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Современи патики Triff

Спортски, лежерни, тренди патики - ќе го надополнат вашиот стил и ќе ви дадат кул изглед 👟 💙 Материјали: Горна страна: полиестер, Влошка: ЕВА, ѓон: ПВЦ
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Величина:
1x 590ден
Топ селекција 2x 1180ден
3x 1770ден

1180ден 590ден

Сигурна и брза достава

Патики дизајнирани да управуваат со градските улици

Совршено ќе ја надополни вашата спортска и секојдневна гардероба

Уникатен дизајн со материјали за дишење за удобни чекори 💨

За удобност и стабилност на која било површина

Дополнителниот мек и флексибилен ѓон се прилагодува на вашиот чекор и обезбедува чувство на удобност и стабилност во секое време. Во исто време, тој е доволно силен и издржлив за да ги издржи сите ваши авантури.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување