Код на производот за телефонски нарачки: 2372

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2372


Почетна страница > Transformo

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Играчка-робот автомобил Transformo

Најбараната играчка оваа година! Може да се смени од автомобил во робот со едно кликнување на копче! Бескрајната забава е загарантирана! Материјал: пластика
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Боја:
1x 490ден
Топ селекција 2x 980ден
3x 1470ден

980ден 490ден

Сигурна и брза достава

Играчка која никогаш не досадува

Овој неверојатен робот тркачки автомобил има кул дизајн за забава, како што е ролери за вртење и led светло на дното, што им дава на децата подобро искуство во играњето.

Возбудлива трансформација

Може да се трансформира автоматски од автомобил во робот и од робот до автомобил кога ќе го притиснете копчето на далечинскиот управувач. Толку лесно и прекрасно!

Децата ќе уживаат да имаат свој робот

Овој робот-автомобил може да направи каскадерско лизгање со брзина од 360° и во режим на автомобил и во режим на робот. Одлични перформанси, брзина и страст, подготвени за жестоката конкуренција!

Илустрирани функционалности:

1) Трансформирачки дел
2) Далечински управувач
3) USB кабел
4) 3 x 1,2V батерии

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување