Код на производот за телефонски нарачки: 1973

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1973


Почетна страница > Talaria

Talaria - влечки за масажа

Разгалете ги стапалата и направете им релаксирачка масажа секој ден, додека пешачите или други активности.

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Нога масажа при одење

Почувствувајте релаксирачка масажа на стапалата при одење. Папучи за масажа едноставно ќе ги разгалат стапалата и ќе им дадат чувство на удобност во секое време!

Стабилен и удобен за време на секој чекор

Квалитетните материјали ќе ви дадат сигурност, а камењата за масажа совршена удобност. Однесувајте се кон вашите нозе со рапсодија од неверојатни чувства.

Се прилагодува на стапалото на секого

Секоја форма и ширина на стапалото лесно ќе го најде своето место во влечките Talaria. Секоја нога заслужува најдобра грижа.

Релаксирачки третман за стапалата и целото тело

Покрај тоа што ќе им направите масажа на стапалата, овие влечки ќе се грижат и за одржување на целото тело. Одлично чувство за нозете, грбот, рамената и вратот.

Стручно наредени камења во ѓонот за благосостојба на вашите нозе

Камењата во влечките се стратешки поставени. Чувството на удобност ќе ја допре секоја допирна точка на ногата.

Масажа без да одите на масер

Изработено од квалитетен материјал што ќе ви овозможи долготрајна масажа - без да одите на масажер.

Корисно за благосостојбата на организмот

Природен камен за масажа обезбедува потполно природна и корисна корист за организмот. Стимулирање на стапалата со камен ќе ја ублажи непријатноста што ве мачи подолго време.

Прилагодлив ремен ја штити ногата

Прилагодливиот ремен лесно го прицврстува и прицврстува ногата за стабилни чекори. Прицврстете ја ногата при одење и нема да се плашите од лизгање.

Папучи кои не се лизгаат во топлите денови

Подножјето против лизгање ќе ви овозможи да одите целосно суво. Заборавете на непријатните влечки во кои се потат и се лизгаат стапалата.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Овие влечки ви овозможуваат релаксирачка масажа на стапалата при одење. ✨ Материјали: единствен материјал - дрво, единствен материјал: дрво, горен материјал: СТП
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Величина:
1x 590ден
Топ селекција 2x 1180ден
3x 1770ден

1180ден 590ден

Сигурна и брза достава

Опис :

Папучи за масажа за време на секој чекор

Материјал :

ѓон дрво; Горна еко кожа; Влошка еко кожа

Боја:

црвена

Големини :

38, 39, 40, 41

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување