Код на производот за телефонски нарачки: 2145

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2145


Почетна страница > Tacker

Tacker - Сет од 240 заковки

Ултра-практичен комплет заковки ќе го одржи вашиот автомобил или мотор во одлична состојба. Неверојатен избор на форми и големини за да ги задоволите сите ваши потреби.

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Сите суштински големини во една кутија

240 навртки доаѓаат во овој сет. Во комплетот Tacker, добивате 12 различни големини кои најчесто се користат.

Ослободете се од непријатните звуци

Заборавете на штракаат и досадни звуци додека возите. Tacker Комплетот ќе ги направи сите внатрешни и надворешни работи на вашето возило беспрекорно силни и стабилни.

Поставете ги без напор

Големината на навртките е исклучително прецизна и ќе можете да ги инсталирате без напор со помош на штипки за заковки. Материјалот е силен и многу флексибилен, така што не се крши лесно.

Универзален професионален опсег

Не само што можете да ги користите за автомобили и мотоцикли, туку и за поврзување на бандажи со панели, спојки на врати, спојки на панели на врати, браници и браници.

Тие се отстрануваат и се менуваат со трепкање на окото

Во комплетот, ќе добиете соодветен шрафцигер со кој брзо и лесно ќе ги отстраните навртките без да им нанесете штета.

Чувствувајте се побезбедно возење

Безбедноста на патиштата е најважна. Добро прицврстените делови од вашето возило ќе ви дадат стабилност и безбедност на возилото.

Заштедете време и пари

Постојано купување наковки и одење во продавница за авто делови е минато. Со овој комплет добивате 240 парчиња кои секогаш ќе ви бидат при рака и секогаш ќе бидете подготвени за работа.

Загарантирана долгорочна употреба

Овој комплет е изработен од високо квалитетна пластика и најлон, што ги прави издржливи и трајни. Тие нема лесно да се скршат или пукаат и се отпорни на корозија.

Уредна и чиста работна површина

Завои се сместени во цврста и добро организирана кутија. Нема да има повеќе нитни расфрлани околу вас додека работите ниту ќе ги изгубите околу гаражата или работилницата.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

🚗 Голем комплет заковки за да го одржите вашиот автомобил или мотор во одлична форма! Неверојатен избор на форми и големини за да ги задоволите сите ваши потреби
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 590ден
Топ селекција 2x 1180ден
3x 1770ден

1180ден 590ден

Сигурна и брза достава

Опис:

Tacker е збир од 240 заковки.

Материјал:

ЈП, ПВЦ пластика, најлон

Димензии:

За големини на дупки од 6,4 mm до 10 mm.

Количина:

240 парчиња

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување