Код на производот за телефонски нарачки: 2091

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2091


Почетна страница > Steppy

Steppy - Сандали за бебиња

Неодоливите сандали за деца ќе им овозможат на малите деца правилен развој на стапалото, заштита од надворешни влијанија и безбедно одење при првите чекори.

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Утеха во првите чекори

Првите чекори носат насмевка на лицето на секого. Обезбедете му на вашето дете безбедност и удобност и направете ја неговата прошетка уште поубава и повозбудлива.

Стабилна позиција на стапалото

Сандалите се направени за да обезбедат максимална поддршка на стапалата. Лентите и бравата нежно се замотуваат околу ногата за детето да може безбедно да се движи.

Лесно се токи

Лесното велкро затворач ќе овозможи удобно и безгрижно прицврстување. Ногата на бебето ќе биде стабилна за време на одење, без страв од одврзување и паѓање.

Без затегнатост и непријатно чувство

Мекиот и нежен материјал е главниот адут на овој одличен модел. Прошетка како во облаците, без напнатост, гребаници и непријатности.

Модерен дизајн

Овие слатки, симпатични сандали ќе ве воодушеват со својот изглед. Атрактивниот дизајн и разните бои совршено ќе одговараат на вашето малечко.

Заштитува од надворешни влијанија

Сандалите Steppy се направени за безгрижна прошетка. Тоа ќе го заштити стапалото на детето од гребнатини, високи температури, удари, итн.

Материјал што може да дише

Еко кожата е издржлив, мек и мазен материјал, потполно безбеден за децата. Овозможува проток на воздухот така што кожата на нозете може слободно да дише.

Светло како пердув

Сандалите се направени така што вашето дете дури и не ги чувствува за време на прошетка. Леснотијата на овој материјал ќе го поедностави секој мал чекор.

За девојчиња и момчиња

Удобноста и квалитетот на овие сандали можат да ги доживеат принцовите и принцезите. Универзален дизајн кој вашите малечки ќе го обожаваат.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Неодоливиот модел на детски сандали ќе им овозможи на малите деца правилен развој на стапалата и безбедно одење при првите чекори на отворено. Материјали: Горна - еко кожа; Влошка - полиуретан; Единствен - ПВЦ
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Боја:
Величина:
1x 490ден
Топ селекција 2x 980ден
3x 1470ден

980ден 490ден

Сигурна и брза достава

Опис :

{0} детски сандали

Материјал :

Горна - еко кожа; Касета - полиуретан; Единствен - ПВЦ

Големини :

S (0 - 6 месеци); М (6-12 месеци); L (12-18 месеци)

Боја:

Црна, бела

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување