Код на производот за телефонски нарачки: 2464

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2464


Почетна страница > Siare

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Siare – ски капа

Уживајте во вашите омилени зимски спортови и активности чувствувајќи се супер удобно и топло! Со оваа скијачка капа, вашето лице ќе биде целосно заштитено од најстудените зими, УВ зраци, прашина и најостри ветрови. Материјали: 95% полиестер, 5% спандекс
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Величина:
1x 390ден
Топ селекција 2x 780ден
3x 1170ден

780ден 390ден

Сигурна и брза достава

Материјалите што дишат не предизвикуваат потење ❌💧

5 слоеви на изолација осигуруваат дека не продира студ или ветер до чувствителната кожа на лицето и вратот.

Тоа не ви пречи на видот додека скијате

Маска има и филтар 2 часот по полноќ

Маска долази со петослојним, нископропусним 2 часот по полноќ филтром за неволја заšиту и сигурност.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување