Код на производот за телефонски нарачки: 2237

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2237


Почетна страница > Runco

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Спортски патики Runco

Освојте ги градските улици и бидете победници во секој спортски предизвик со овие иновативни патики! Материјали: Горна: полиуретан, полиестер, влошка: полиестер, ѓон: ПВЦ
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Величина:
1x 590ден
Топ селекција 2x 1180ден
3x 1770ден

1180ден 590ден

Сигурна и брза достава

Патики дизајнирани да обезбедат соодветна поддршка при трчање или вежбање

Патиките совршено се комбинираат со спортски и лежерни комбинации за модерен изглед 👨

Квалитетните материјали за дишење ви даваат удобен чекор

Уникатниот дизајн обезбедува стабилност на која било површина

Патиките имаат стабилен ѓон што гарантира удобност на сите површини и во сите прилики. Исклучително силен и издржлив, а во исто време лесен и ненаметлив!

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување