Код на производот за телефонски нарачки: 1691

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1691


Почетна страница > Rosane

Прекрасен луксузен часовник со неверојатни детали

Часовник кој се вклопува дури и со најгламурозниот изглед во свечени пригоди!

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Внесете допир на гламур во вашето секојдневие

Часовникот веќе долго време се користи не само за да го покаже точното време. Овој необичен дизајн го прави вашето идно омилено парче накит.

ОКОЛКУ СО ЦИРКОНИЈА

Куќиштето и нараквицата се украсени со мноштво сјајни камења кои ја рефлектираат светлината и го прават овој часовник специфичен и препознатлив.

Здивнување

Во дизајнот на часовникот, ќе ги препознаете облиците на вентилаторот и лисјата на цветот, составени од пенливи камења кои личат на дијамантски конци.

НЕ ГУБЕТЕ СВЕТ

Носете го безгрижно секој ден бидејќи нема да се истроши и кородира поради честото носење.

ЕЛЕГАНТНИ ДИМЕНЗИИ

За разлика од големите, незгодни часовници што се заглавуваат и досадуваат, софистицираната форма и димензии на овој рачен часовник обезбедуваат удобност и удобност.

Импресивен часовник за оние со префинет вкус

Часовник што го привлекува вниманието на luxuryубителите на луксузот со своите раскошни детали ќе ве натера да се чувствувате кралски секој ден.

Дава ефективен и гламурозен изглед

Не мора да купувате куп накит без потреба за да постигнете ефективен и гламурозен изглед. Овој часовник е доволен за да се направи секоја комбинација луксузна.

Гарантирано е дека ќе привлече внимание

Има многу здодевни часовници кои личат еден на друг. Овој часовник се издвојува од исто море со својот посебен дизајн кој наликува на софистицирана скапа нараквица.

Остава впечаток на стил и софистицираност

Со својот грациозен изглед, тој носи убавина на вашиот зглоб, што зрачи со стил, за разлика од масивните и неконзистентни часовници.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Часовник што може да го придружува дури и најгламурозниот изглед во празнични прилики! Материјал: Легура на метал
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 590ден
Топ селекција 2x 1180ден
3x 1770ден

1180ден 590ден

Сигурна и брза достава

Материјал:

Метална легура

Димензии на куќиштето:

26 mm x 31 mm

Механизам:

кварц

Боја:

розово-златна

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување