Код на производот за телефонски нарачки: 0763

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 0763


Почетна страница > RazorPen

Брич за моливи RazorPen

Совршена алатка за стилизирање на коса, брада и веѓи

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Имагинативно и креативно украсете ја брадата и фризурата

RazorPen - неверојатен брич во форма на молив ќе ви овозможи совршено да ја стилизирате косата, брадата или веѓите.

ВИСОК КВАЛИТЕТ

На врвот на бричот RazorPen со ергономски дизајн, има многу остар нож изработен од висококвалитетен и нерѓосувачки челик. Бричот RazorPen ќе ви трае многу долго!

ЛЕСНО И БЕЗБЕДНО ЗА УПОТРЕБА

Употребата е прилично едноставна и безбедна. Ергономскиот дизајн на бричот RazorPen го прави многу полесен за употреба, така што бричењето е лесно и можете да бидете сигурни дека нема да се исечете.

ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА И ПРИВАТНА УПОТРЕБА

Без разлика дали ја негувате брадата, косата и веѓите, или ви се потребни во вашата коса или салон за убавина, бричот RazorPen ќе ви ја олесни работата и ќе создаде нови форми.

Мултифункционален

Повеќенаменскиот брич во форма на молив RazorPen може да се користи за обликување и исечување на брада, коса, па дури и веѓи. Таа е погодна и за жени и за мажи.

Бидете тренди, бидете поинакви

Откако ќе го испробате бричот во форма на пенкало RazorPen, ќе заборавите на сите други алатки.

МНОГУ РАЗЛИЧНИ ПАТЕРНИ

Создадете совршени фризури и бради. Овој брич е најлесниот начин да креирате линии, дезени, да печатите имиња и да креирате какви било други форми во вашата коса или брада.

НОСЕТЕ СЕКОГАШ СО ТЕБЕ

Ергономскиот дизајн го прави многу лесен за употреба. Skillе можете многу вешто да креирате нови фризури. Практично е и можете да го понесете со себе насекаде. Може да се смести и во вашиот џеб.

СОЗДАВАЈТЕ ДЕЛО НА УМЕТНОСТ

Започнете да ги користите вистинските алатки. Со помош на машини за бричење RazorPen, ќе можете да креирате фризури кои ќе изгледаат како вистинско уметничко дело. Брзо и лесно ќе станете господар на беспрекорни фризури.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

RazorPen машина за бричење - совршена алатка за професионалци и оние кои сакаат да бидат различни и трендовски.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 390ден
Топ селекција 2x 780ден
3x 1170ден

780ден 390ден

Сигурна и брза достава

Материјал:

Изработен од цврст нерѓосувачки челик.

Ножеви:

Содржи 10 ножеви.

Должина:

18 см

Боја:

Сребрена

Пакување:

Во пакувањето доаѓа еден брич во форма на молив, 10 ножеви и пинцети.

Употреба:

Се користи за обликување и уредување брада, фризури и веѓи.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување