Код на производот за телефонски нарачки: 1638

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1638


Почетна страница > Polin

Минималистички часовник Полин

Едноставната класика и ненаметливоста го прават овој часовник најдобриот избор за секој зглоб!

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Бидете во тек со најновите трендови со овој уникатен модел на часовник на вашиот зглоб!

Кажете им збогум на досадните пластични часовници што ќе останат во заборав откако ќе го ставите овој часовник на вашиот зглоб.

Минималистички дизајн

Волшебниот дизајн во минималистичка облека го става часовникот на Полин на исто ниво со водечките модели на најпопуларните брендови на часовници.

Сигурен механизам

Полин е направена според највисоките стандарди за производство на часовници и се напојува со еден од најдобрите јапонски механизми.

Непропадната елеганција

Несомнено, елегантниот часовник е украсен со минимален број детали и елементи, што го прави уште поспецијален.

Вкусно комбинирани делови

Совршената комбинација на стил и дозирана елеганција се рефлектира во ременот и минималистичките ознаки и раце на бирачот.

Нагласете ја вашата оригиналност и стил со овој неверојатен часовник

Моќниот Паулин часовник ќе ве издвои од другите и ќе ве стави во центарот на вниманието каде и да се појавите.

Направете силен впечаток

Се појавува на деловен состанок со Полин Клок и остава силен прв впечаток кај неговите деловни партнери. Благодарение на него, ќе бидете во центарот на вниманието каде и да се појавите.

Вие едноставно не можете да погрешите со тоа

Полин е исклучително модерна и погодна за секоја пригода. Без оглед што ќе облечете, со неа, секоја комбинација ќе биде полн погодок.

Одраз на традицијата и квалитетот

Премиум рачниот часовник е специјално дизајниран да им пркоси на предизвиците на времето, зачувувајќи ја неговата убавина и квалитет со години.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Едноставната класика и ненаметливоста го прават овој часовник најдобриот избор за секој зглоб! Материјали: еко кожа, метална легура
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Боја:
1x 590ден
Топ селекција 2x 1180ден
3x 1770ден

1180ден 590ден

Сигурна и брза достава

ОПИС:

Полин е ремек -дело на модерното производство на часовници што зрачи со минимализам и префинета едноставност.

Материјал за куќиште:

Легура на метал

Материјал на ременот:

Еко кожа

Отпорност на вода:

3ATM

Механизам:

Јапонски механизам

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување