Код на производот за телефонски нарачки: 1905

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1905


Почетна страница > NoSlip Gloves

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

NoSlip Gloves - Работни ракавици против лизгање

Со овие анти-лизгачки нараквици, ќе ја завршите секоја работа во градината, работилницата или домот со максимална безбедност и заштита на рацете. Материјали: латекс, ABC пластика
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 290ден
Топ селекција 2x 580ден
3x 870ден

580ден 290ден

Сигурна и брза достава

Одлична заштита од повреди на остар предмет

Цврстиот материјал против лизгање ќе ги држи рацете при ракување со секачи, ножеви и други остри алатки.

Тоа нема да ве ограничи во вашите дела

Тие се прилагодуваат на вашите движења на рацете, така што нема да ве ограничуваат во извршувањето на макотрпна работа. Исто така, ќе го олесни градинарството, како што е плевењето.

Максимална удобност за подолго носење

Дишењето материјал ќе и овозможи на вашата кожа да дише дури и за време на целодневна работа во градината, на градилиштето или во работилницата.

Издржлив и отпорен на абење

Благодарение на квалитетна изработка, тоа нема да се распарчи дури и по употреба во најтешки услови. Тие имаат одлична отпорност на абење и ќе ви траат долго време.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување