Код на производот за телефонски нарачки: 1111

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1111


Почетна страница > NeoBody

Долна кошула за обликување на телото NeoBody

Обликувајте го вашето тело, изгледајте затегнато и скријте ги несовршеностите со удобна долна кошула збогатена со функција за компресија.

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Изгледајте фит и тон

NeoBody Долната кошула е дизајнирана да му даде на телото затегнат и атлетски дефиниран изглед, без оглед на облеката што ја носите.

Ги крие вишокот килограми

Компресивната функција на долната кошула ги тежи проблематичните области на абдоменот и горниот дел од колковите. Благодарение на исклучително флексибилниот спандекс материјал, не го затегнува или ограничува движењето.

Обликувајте го стомакот и стомакот

Напред се 12 специјално дизајнирани спандекс влошки кои опфаќаат, обликуваат и оптички формираат затегната стомачна област.

Подобрете го држењето на телото и изгледајте потенок

NeoBody на задната страна содржи спандекс со посебна структура во форма на буквата X. Неговата функција е да обезбеди поддршка за правилно држење на телото што резултира со потенок изглед.

Цврсто, воздушно и удобно

Ќе стои цврсто на своето место и ќе ви овозможи добар изглед, дури и ако не сте вежбале во последно време.

Подобро изглед во секоја облека

Со долната кошула NeoBody, веднаш добивате затегнат изглед што подобро одговара на секоја облека. Сјае во монтирани кошули, тесни маици и тенки костуми.

Совршено дискретно и незабележливо

NeoBody не е исцртан и не се забележува под облеката. Никој нема да знае дека го носиш.

Дизајниран за максимална удобност

Покрај тоа што е флексибилен, тој е исклучително удобен за кожата. Надворешните рабови, линијата на вратот и линијата под пазувите се дизајнирани да обезбедат дише, без прекумерно потење и непријатност.

Вашиот асистент во секоја прилика

Оваа долна кошула ќе ви биде сојузник за добар изглед во секоја пригода. И кога одите на релаксација, и кога имате деловни или свечени настани.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

За разлика од обичната долна кошула, долната кошула NeoBody ги исцртува контурите, ги крие проблематичните области и дава поддршка за потенок изглед. Секоја облека уште подобро се вклопува со неа.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Величина:
Боја:
1x 490ден
Топ селекција 2x 980ден
3x 1470ден

980ден 490ден

Сигурна и брза достава

Опис:

NeoBody е облека во облик на долна кошула направена од материјал за компресија што удобно го затегнува стомакот и го крие вишокот.

Материјали:

80% најлон, 20% спандекс

Големини:

M, L, XL / XXL

Боја:

Црна, бела

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување