Код на производот за телефонски нарачки: 1285

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1285


Почетна страница > Monet

Машки модерен паричник Моне

Модернизирана верзија на преклопниот паричник на пристојна и рафинирана изработка

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Задолжителен додаток во служба на современ господин

Исклучително е популарен и гарантира дека сите ваши работи се на дофат на раката и лесно достапни.

Екстремно организиран ентериер

Многу прегради за пари, картички, монети и фотографии го прават овој паричник исклучително практичен додаток.

Испушта нота на галантност

Модерен паричник со префинет сјај и исклучително елегантен изглед зрачи со посебна доза на галантерија.

Безбеден и сигурен

Дизајнот на преклопување со патент спречува содржината да падне од паричникот и го прави исклучително безбеден.

Отпорен и квалитетен

Висококвалитетниот материјал, отпорен на гребнатини и триење, ќе ја направи вашата инвестиција во овој паричник вечна!

За мажи кои бараат малку елеганција при купувањето

Рачно изработените иновации во светот на паричниците стануваат желба на секој маж што ќе ја види.

Нема повеќе набори на панталоните

Толку е тенок што лесно се вклопува во предниот џеб. Поради големината не може да се види ниту во тесни панталони.

Има доволно простор за сите пари

Со пространа преграда, тој ви нуди доволно простор за складирање на куп банкноти. Меѓутоа, ако претпочитате картички, ниту тоа нема да биде проблем.

Паричник кој трае цел живот

Ова е додаток без кој никој современ човек не може да замисли, а супериорната изработка го прави модел кој ќе ве следи со години.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Модернизирана варијанта на паричникот за преклопување на пристојна и рафинирана изработка.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Боја:
1x 490ден
Топ селекција 2x 980ден
3x 1470ден

980ден 490ден

Сигурна и брза достава

Надворешен материјал:

Еко кожа

Опис:

Моне е модерен преклопен паричник со патент, чие отворање обезбедува простор за чување пари, картички, лични документи и спомени.

Материјал за облога:

Полиестер

Димензии:

12 cm x 9 cm x 2 cm

Кутии:

1 x кутија за хартиени пари
1 x преграда за монети
8 x слотови за картички
1 x фото преграда

Бои:

Црна

Пакување:

1 x Моне паричник

 

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување