Код на производот за телефонски нарачки: 0762

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 0762


Почетна страница > MissStick

MissStick депилатор во облик на кармин

Ослободете се од влакненцата на лицето без непријатното кубење

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Брзо отстранување на влакненца без нелагодност и црвенило!

Идеално решение за отстранување на влакненца од подрачјето на лицето, брадата и надусниците.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА

Благодарение на супериорниот дизајн на главата на уредот, влакненцата ќе исчезнат за момент и ќе останат во внатрешноста на MissStick-от. По секоја употреба, исчистете ја главата и телото на уредот од влакненцата.

СЕМОЖЕН ДЕПИЛАТОР

Кратките влакна не се никаков предизвик за MissStick депилаторот! Ќе ги отстрани без проблеми дури и нив така што ќе можете лесно да добиете исклучително мазна кожа на своето лице.

МАЛ И ПРЕНОСЕН

MissStick депилатор во форма на кармин нема да заземе многу простор на вашата полица за шминка, во вашата чанта, џеб, автомобил, несесер. Секогаш можете да го носите со себе и да го користите кога и каде сакате.

ВГРАДЕНО СВЕТЛО

Повеќе не треба да стоите крај прозорецот или да се нервирате дека сте испуштиле неколку влакна. Со вграденото светло на овој депилатор ќе ја осветлите целата површина и ќе ги отстраните сите влакненца!

Збогувајте се со влакненцата и уживајте во свиленкастата и мека кожа!

MissStick депилаторот во форма на кармин е посебен заради неговиот необичен и ергономски дизајн. Ергономскиот дизајн го прави многу лесен и едноставен за ракување.

ЗАБОРАВЕТЕ НА УПОТРЕБАТА НА ХЕМИКАЛИИ

Нема повеќе трошење пари на пени за бричење и депилации со восок што можат  да ѝ наштетат на вашата кожа. Пристигна револуционерно решение за отстранување на влакна од лицето без употреба на хемикалии!

МАЗНА КОЖА БЕЗ ИРИТАЦИИ

Другите депилатори, пинцети и восоци се агресивни и предизвикуваат иритација на кожата. Доколку сакате да избегнете црвени точки по бричење и да постигнете исклучително мазна кожа, набавете го MissStick депилаторот.

ИЗБЕГНЕТЕ ИСЕЧЕНИЦИ НА КОЖАТА

Со обичните бричеви, не можете да ги отстраните влакната во тешко достапни места, но можете да заработите посекотини! Со MissStick депилаторот, нема простор за страв од посекотини бидејќи е целосно безбеден за употреба.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Корисничките од понежниот пол просто го обожаваат! Ќе бидете фасцинирани кога ќе преминете со раката преку кожата после употреба на овој д епилатор.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 490ден
Топ селекција 2x 980ден
3x 1470ден

980ден 490ден

Сигурна и брза достава

Опис:

Депилаторот во облик на кармин MissStick- ќе ја спреми Вашата кожа на лицето за поубаво нанесување на течната пудра и на пудрата во прав Резултатот е мазна кожа!

Материјал:

ABS и нераѓосувачки челик

Големина:

11 см х 3 см

Батерија:

одтипот1xAA(неседоставува).

Боја:

Бела

Пакување:

Во пакувањето доаѓа 1х MissStick депилатор во облик на кармин.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување