Код на производот за телефонски нарачки: 1782

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1782


Почетна страница > Liply

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Козметички комплет за поцелосен изглед на усните Liply

Меки усни во совршена форма и неверојатна исполнетост со помош на пилинг за шеќер и хијалуронски филер од овој спектакуларен комплет!
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 590ден
Топ селекција 2x 1180ден
3x 1770ден

1180ден 590ден

Сигурна и брза достава

Пополн изглед на усните во 2 чекори

Сосема природен начин за зголемување на усните

Постигнува врвни резултати за 5 минути

Поголеми усни без да одите во козметички салони

Горниот комплет, кој се состои од природен пилинг и филер заснован на хијалуронска киселина, ви помага да ја зајакнете структурата на усните и да ги зголемите во удобноста на вашиот дом.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување