Код на производот за телефонски нарачки: 2380

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2380


Почетна страница > Hugino

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Ултра меко ќебе за бебиња Hugino

Чувајте го вашето бебе топло и пријатно во ова супер-меко ќебе! Материјали: Поставата: 100% органски памук, Надворешна: 100% рециклиран полиестер
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Боја:
Величина:
1x 490ден
Топ селекција 2x 980ден
3x 1470ден

980ден 490ден

Сигурна и брза достава

Можете да шетате дури и во најстудените денови

Прошетајте го бебето на свеж воздух дури и во најстудените денови, бидејќи ова ќебе ќе го загрее.

Бебето ќе се чувствува сигурно и мирно

Мекото ќебе им дава чувство на бебињата дека се безбедни, така што ќе плаче помалку кога ќе се завиткаат во него.

Домашна и надворешна употреба

Може да се користи како ќебе за бебе, вреќа за спиење, јорган за шетач ... Не треба да купувате дополнителни ќебиња за новороденчиња.

Топлина цела ноќ

За разлика од ќебињата што ги оттурнуваат бебињата, во оваа вреќа за спиење тие ќе останат покриени цела ноќ.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување