Код на производот за телефонски нарачки: 2230

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2230


Почетна страница > Gentro

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Eau de Parfum Gentro

Парфем за мажи кои сакаат да бидат забележани и запаметени! Уживајте во класичните дрвени ноти во комбинација со зачинета арома на арома
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 390ден
Топ селекција 2x 780ден
3x 1170ден

780ден 390ден

Сигурна и брза достава

Опоен и привлечен парфем создаден за силни и решителни мажи

Мала количина парфем ќе трае со часови

Свежината на цитрусот со длабоки дрвени ноти никого не остава рамнодушен

За мажи кои сакаат да мирисаат убаво

Свежи, упорни и избалансирани ноти ќе ве опкружат со прекрасен мирис на кој никој не може да му одолее.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување