Код на производот за телефонски нарачки: 2391

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2391


Почетна страница > Drici

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Drici - Слушалки за преклопување

Уживајте во кристално чиста музика и одличен квалитет на звукот со овие модерни слушалки насекаде и во секое време! Моќниот драјвер од 40 мм произведува посилни звучни бранови и бас.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Боја:
1x 390ден
Топ селекција 2x 780ден
3x 1170ден

780ден 390ден

Сигурна и брза достава

Неверојатен квалитет на звукот

Повеќе нема да треба да ја зголемувате јачината на звукот за подобро да ги разберете текстовите на песната. Благодарение на технологијата за репродукција на звук со висока дефиниција, ќе го слушнете секој збор.

Компатибилен со различни уреди

Поврзете ги со вашиот паметен телефон, лаптоп или компјутер. Практичните слушалки се компатибилни со повеќето уреди на постојниот пазар.

Удобен и ергономски дизајн

Слушалките се направени за да се прилагодат на обликот на вашата глава. Тие совршено ќе се вклопат во вашето, без притискање, тежина или непријатност благодарение на меката постава и преклопниот дизајн.

Користете ги за да останете поврзани

Со вграден микрофон и контролен клуч за линија, можете да ги користите слушалките за да остварувате повици и да разговарате со вашите сакани, пријатели или деловни партнери. Останете поврзани и разговарајте со луѓе во секое време!

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување