Код на производот за телефонски нарачки: 2158

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2158


Почетна страница > Cutterlly

Cutterlly - Алатка за сечење метал

Исечете метал како хартија. Практична алатка која ќе ги исече дури и најцврстите материјали со екстремна прецизност.

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Прецизно и моќно сече метал

За Cutterlly нема невозможна задача или премногу цврст материјал. Исечете метални површини со најпрактичната алатка за сечење.

Ставете го на која било стандардна вежба

Едноставно прикачете го на која било стандардна вежба и можете да започнете со најпрецизно сечење. Лесно, брзо и безбедно.

Прецизно сечење, без многу напор

Тешка работа повеќе не постои. Сечењето метал и цврсти материјали веќе не е пречка за вас бидејќи сега го правите тоа целосно прецизно и со минимален замор.

Сече без да се деформира материјалот

Алатите за сечење со слаб квалитет генерално го „кинат“ материјалот и не оставаат мазна трага. Сега можете да ги фрлите сите алатки со слаб квалитет и неточно да ги исечете линиите во заборав!

Најпрактична алатка за секој професионалец или аматер

Можеби сте професионалец за сечење или сте целосен лаик на кој му треба алатка за домаќинство, не е важно. Cutterlly ќе биде одлично во ваши раце!

Со сигурност ги сече најтешките површини

Покрај цврстиот метал, оваа алатка исто така сече алуминиум, фиберглас, пластика и други цврсти материјали. Неверојатна моќност и Cutterlly моќност на алатката.

Заборавете на плускавци и непријатност на рацете за време на сечењето

Ергономската рачка ќе ви овозможи лесна и удобна употреба, без плускавци и непријатности. Getе добиете точни резултати и нема да се чувствувате како да работите!

Обликувајте лесно и едноставно

Фрлете ги сите напорни алатки со неправилни агли во ѓубре. Едноставно ротирајте го материјалот до саканата форма, и Cutterlly ќе се намали по ваш вкус!

Издржлив и безбеден

Благодарение на издржливиот материјал од кој е направен, оваа неверојатна алатка долго ќе ви биде најдобриот помошник при сечење работни места!

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

👷♂ Исечете метал како хартија! Двојната глава со агол од 360 степени на оваа супер практична алатка го пресекува металното изузетно исклучително прецизно
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 690ден
Топ селекција 2x 1380ден
3x 2070ден

1380ден 690ден

Сигурна и брза достава

Опис:

Прецизна алатка за сечење цврсти производи

Материјал:

метал, пластика

Брзина:

1500 - 3000 вртежи во минута

Минимален радиус на сечење:

12 мм

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување