Код на производот за телефонски нарачки: 1937

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1937


Почетна страница > Corsetto

Corsetto - Сензуален корсет

Имајте убаво обликуван струк без капки пот и напорно вежбање. Заедно со овој корсет, ќе носите и најсмелите модни комбинации.

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Фигура на песочен часовник на трепкање на окото

Со помош на овој корсет, постигнете фигура налик на песочен часовник за неколку секунди! Удобниот и нежен корсет е исклучително функционален, квалитетен, удобен и убаво се прилепува на телото!

Нема да ве боли додека сте активни

Тој е дизајниран да ви овозможи целосна слобода на движење и не ве попречува во каква било активност.

Рамен стомак, без откажувања

Високиот струк на корсетот ќе даде изглед на убаво обликувана линија и ќе го скрие вишокот на стомакот и околу половината.

Незабележителен под облеката

Носете тесни фустани и здолништа без непријатност што ќе ви бидат оцртани шевовите, бидејќи Corsetto е скроен така што не сече и не создава набори.

Одлична поддршка за тело

Исто така е идеален за носење за време на тренинг бидејќи обезбедува стабилност и флексибилност на движењето, истовремено намалувајќи го чувството на притисок и напор.

Без да ги исфрлите омилените десерти

Можно е да постигнете привлечна фигура без да ја исфрлите омилената храна. Уживајте во погледот на вашата совршено обликувана половина без каење.

Храбро во омилениот фустан

Тоа е идеален избор за секој што сака да изненади и да изгледа совршено во кој било фустан.

Нежно на кожата

Иновативната технологија на производство и овозможува на вашата кожа да дише и спречува иритација поради продолжено абење.

Нема да мора да купувате друг корсет со години

Направен е од првокласен, цврст и нераскинлив материјал. Willе го носите со години и нема да се деформира од носење и миење.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Оптички стеснете ја половината за да заблеска во целата своја убавина! Материјал: 100% памук
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Величина:
1x 490ден
Топ селекција 2x 980ден
3x 1470ден

980ден 490ден

Сигурна и брза достава

Опис:

Corsetto е практичен корсет за обликување на фигура.

Материјал:

85% полиестер, 15% спандекс

Боја:

Беж

Димензии:

M, L, XL, XXL

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување