Код на производот за телефонски нарачки: 2133

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2133


Почетна страница > Collen

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Атрактивен градник Collen

Овозможува убава форма и голема поддршка и поголеми, потешки гради, со акцент на удобност! Материјали: 90% најлон, 10% еластан
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Боја:
Величина:
1x 490ден
Топ селекција 2x 980ден
3x 1470ден

980ден 490ден

Сигурна и брза достава

Рамномерно ја распределува тежината

Меки, широки ремени ќе се грижат за олеснување на рамената во тешки гради. Лентата не се сече во рамото, но тежината на градите е рамномерно распоредена.

Дише и без затегнување

Градникот е направен од материјал што ја одделува влагата од телото и ја остава кожата да дише.

Стабилен за време на активност

Централниот дел помеѓу чашите сега е подигнат и екстремно добро заштитен, што е идеално за поголеми гради.

Крајна удобност и совршена поддршка

Чувствувајте се безбедно и растоварено во текот на целиот ден. Овој градник е дизајниран да ви даде совршена удобност и поддршка.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување