Код на производот за телефонски нарачки: 1999

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1999


Почетна страница > Blendy

Blendy - Мини USB уништувач на храна

Смеењето е најсјајно онаму каде што храната е најдобра! Подготвувањето вкусни јадења никогаш не било полесно затоа што со едно притискање и намигнување ќе исецкате овошје, зеленчук, зачини и месо каде и да сте.

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Ултра-практичен уред за богата кујна

Исклучително практичен кујнски апарат. Ги дава истите резултати како големиот хеликоптер, истовремено создавајќи повеќе слободен простор.

Тој ќе ве направи одличен готвач

Остри ножеви се мала тајна на одличните готвачи. Овој хеликоптер има 3 остри ножеви кои ќе ви помогнат да исецкате овошје, зеленчук и месо на едно трепнување, без употреба на масивни ножеви.

Безбедна подготовка на храна без замор на рацете

Шредерот можете да го користите до 50 пати со едно полнење. Потребни се само 3 часа за полнење на уредот преку USB полначот Android и тој е подготвен да работи со еден клик.

Ослободете се од непријатните мириси

Заборавете на мирисот на лук и чили што останува на вашите раце при сечкање. Со овој уред лесно ќе подготвувате храна, без непријатни мириси и непријатности.

Одличен уништувач за кампување

Таа е идеална за кампување или други кулинарски авантури надвор од кујната. Мини хеликоптер што можете да го ставите во џеб е одличен за станови, студентски домови, приколки и шатори.

Безбеден начин да се исецка кромид без солзи

Не, не мора да носите очила додека сечкате кромид! Blendy Сецкачот ќе ја поедностави подготовката на храната и ќе обезбеди сечење кромид без солзи.

Забавувајте се со семејството

Одличен уред за уживање во готвењето со вашите најмали. Дозволете им на малите готвачи да ви се придружат во авантурите во кујната и научете ги на врвна подготовка на храна со хеликоптер Blendy.

Одржување без одржување

Заради малата големина, чистењето на овој уништувач е исклучително лесно. По употребата, само исплакнете го со вода или измијте ја чашата во машина за миење садови, а потоа исушете ја и составете ја повторно.

Повеќе време за уживање во храната

Заштедува време на чистење и подготовка на храна. Ви остава многу повеќе време да уживате во вкусна храна со пријателите, семејството или слободните активности.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Исецкајте овошје, зеленчук, зачини, месо и друга храна во секунда каде и да сте
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 590ден
Топ селекција 2x 1180ден
3x 1770ден

1180ден 590ден

Сигурна и брза достава

Опис :

Blendy е мини USB уништувач на храна.

Материјал :

ABS, не`рѓосувачки челик

Пакување :

1 x уништувач, 1 x USB кабел

Боја:

Сино-зелена

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување