Код на производот за телефонски нарачки: 1976

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 1976


Почетна страница > Benda

Benda - Завој за стапала

Мек завој кој ги поддржува ногата и зглобот во секое време. Безбедна заштита за време на обука или рекреација.

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Целосна поддршка за стапалата

Благодарение на завојот Benda, ногата ќе постигне соодветна стабилност и максимална безбедност за време на физичката активност.

Заштита на зглобот во секое време

Тој ја извршува својата работа совршено во секоја активност што бара движења на глуждот. Тоа ќе го заштити вашиот зглоб без разлика дали трчате, пешачите, играте тенис, одбојка итн.

Спречете повреди при физичка активност

Однесувајте се кон безбедноста за време на која било активност. Направете тренингот до крај, без да ги повредите стапалата или глуждовите.

Практично и лесно прилагодливо

Лесно и едноставно прилагодување на завојот на ногата, без оглед на обликот и големината. Еластичниот материјал ви дава флексибилно прилагодување.

Удобно чувство додека носите

Нежните материјали настојуваат да ви дадат најудобна физичка активност. Чувствувајте се пријатно и пријатно за време на тренингот, без никакви непријатности или притисок околу нозете.

Го стабилизира зглобот

Вашиот зглоб ќе заземе правилна позиција за време на секој тренинг или рекреација. Уживајте во спортот без повреди.

Без истегнување или дислокација

Навремено избегнувајте истегнување, повреди и дислокации. Заштитете ја ногата и безбедно започнете спортски активности.

Воздушен и квалитетен

Избегнете чешање, повреди и непријатно чешање што го чувствувате со други завои. Со завојот Benda, стапалото ќе остане неповредено, а кожата без иритација.

Лесно се одржува

Флексибилен материјал за перење и одржување овозможува непречено миење и одржување. Без страв од кинење или уништување на завојот.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Прилагодлива поддршка за стапалата за безбедна и продуктивна обука и рекреација. Материјали: 60% неопрен, 30% полиестер, 10% спандекс
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Модел:
Величина:
1x 390ден
Топ селекција 2x 780ден
3x 1170ден

780ден 390ден

Сигурна и брза достава

Опис :

Benda - Завој за стапала

Материјал :

60% неопрен; 30% полиестер; 10% спандекс

Големини :

Лево S; Лево М; Лево L; Лево XL; Десно С; Десно М; Десно Л; Десно XL.

Боја:

црна

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување