Код на производот за телефонски нарачки: 2438

  • Категории

  • Поддршка

  • За нас

Код на производот за телефонски нарачки: 2438


Почетна страница > Ashley

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Комплет блуза и хеланки Ashley

Уживајте во нов модерен сет кој ги нагласува облините и дава оптичка илузија за помал струк и долги нозе! Совршени за ладни денови 👱‍♀️ 💖 Материјали: 95% полиестер, 5% еластин
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Величина:
1x 790ден
Топ селекција 2x 1580ден
3x 2370ден

1580ден 790ден

Сигурна и брза достава

Покажете ја вашата атрактивна фигура во удобна блуза и хеланки

Совршена комбинација на модерен изглед и топлина - одличен сет за есен и зима

Плетениот комплет изгледа одлично во елегантни, спортски и секојдневни 👠 👠 комбинански комбинации

Визуелен ефект на заоблени колкови и тенки нозе

Растегливиот модел на хеланки ја прави фигурата привлечна, колковите изгледаат заоблени, а нозете подолги.

Додадете во кошничката

0ден ден

100% сигурно купување